O Nas

Dorota Kopka

Jedyna kobieta i zarazem bezapelacyjnie, najpiękniejsza część zespołu. Doświadczona, od lat na scenie, nie da sobie w kaszę dmuchać. Podczas występów goście skandują jej imię i wyznają miłość... Jej głos słychać w rozgłośniach radiowych od ponad dekady w największych przebojach zespołu BAJM, Ryszarda Rynkowskiego czy Urszuli.

Marcin Koczot

Bezapelacyjnie jedyny męski wokal w zespole. Rockowy, doświadczony dżentelmen, ma za sobą występy w największych show telewizyjnych. Od 18 lat jako background wokal, klawiszowiec i perkusjonalista w zespole Patrycji Markowskiej. W 2014 nagrał utwór „Ekspres“ w duecie z Grzegorzem Markowskim, na płytę zespołu Perfect. Cały Marcin...

Maciek „Magnus“ Magnuski

Basista. Łatwiej byłoby napisać z kim Maciek nie grał, niż z kim zagrał. Jeden z najzdolniejszych i najbardziej rozchwytywanych muzyków w naszym kraju. Obecnie współpracuje w autorskich projektach Tatiany Okupnik i Kasi Moś.

ADAM „BIERAN“ BIERANOWSKI

Najmłodszy w zespole. Jeszcze rok czy dwa lata temu nikt o nim nie słyszał, a dziś nie może odpędzić się od propozycji. Na stałe klawiszowiec w zespole Ani Karwan, ale jeśli dzwoni Natalia Kukulska lub Jan Borysewicz, to raczej nie odmawia.

JAREK „CYPIS“ KUCHARCZYK

Poza fanatycznym wręcz podejściem do sound’u swoich gitar jest miłośnikiem... Minionków i driftingu. Zawsze uśmiechnięty i chętny do rozmowy, szczególnie na temat motoryzacji. Jego gitary można usłyszeć w zespole Artura Rojka, Kasi Sochackiej czy Kasi Popowskiej

MICHAŁ PIOTROWSKI

Michał, to nasz największy Born to be Wild. Nasz perkusista i baza zespołowych dowcipów. Nie ma riposty, której on nie przebije. Zespoły, które nie potrafią bez niego żyć, to m.in. Reni Jusis, Alicja Szemplińska, Marta Zalewska czy Blauka.

Back to top